آموزش جامع اتوکد سه بعدی

آموزش جامع اتوکد سه بعدی

امروزه دانشجویان معماری به دنبال راه حل های آسوده و بدون هیچ گونه پیچیدگی عجیب و غریبی برای فراگیری نرم افزارهای اختصاصی معماری هستند که متاسفانه در این سال های  اخیر با حجم انبوهی از تبلیغات و آموزش های نه چندان کاربردی و ساده دچار سردرگمی فراوانی شده اند و هر بار به سراغ فراگیری این نرم افزار های اخصاصی می روند در انتخاب این قبیل آموزش ها دچار اشتباه شده و به نوعی دلسردی در امر فراگیری نرم افزار های سه بعدی دچار می شوند.

اما ما آموزش نرم افزار قدرتمند و پر کاربرد اتوکد سه بعدی رو برای دانشجویان معماری ، طراحی صنعتی ، گرافیک و … به زبان فارسی و کاملا کاربردی و گویا فراهم کرده ایم که به راستی اولیت اول هر دانشجویی برای فراگیری نرم افزار سه بعدی،  اتوکد سه بعدی می باشد . در این آموزش ما سعی کردیم که تمامی نکات و دستورات اتوکد سه بعدی رو با کیفیت بالا و زبان ساده و گویا آموزش بدیم که این آموزش اتوکد جامع و کامل نه تنها در برگیرنده آموزش مختص به دانشجویان معماری بلکه جوابگوی طیف وسیعی از دانشجویان رشته های مرتبط با طراحی و تمامی علاقه مندان به دنیای سه بعدی نیز می­باشد .

ویژگی های این دوره آموزش اتوکد سه بعدی :

  • عمومی بودن این آموزش برای تمامی علاقه مندان
  • زبان ساده و کاملا گویا
  • شناخت تمامی دستورات بخش اتوکد سه بعدی
  • شناخت تمامی تنظیمات مورد نیاز ترسیم احجام سه بعدی در اتوکد
  • انجام تمرینات مرتبط با بخش های مختلف اتوکد سه بعدی
  • آموزش ترسیم احجام پیچیده و منحنی
  • آموزش ترسیم قطعات صنعتی

هدیه ویژه همراه این پکیج یک فیلم آموزشی اختصاصی در رابطه با  نحوه ایمپورت کردن فایل سه بعدی ترسیم شده اتوکد به داخل نرم افزار ۳d max می باشد که در این فیلم آموزشی نیز به گونه ای الفبای نرم افزار تری دی مکس رو فرا میگیرید و به تنهایی میتونید یک پروژه معماری رو از صفر تا ۱۰۰ خودتون ترسیم بکنید و خروجی (رندر) نهایی رو تحویل بگیرد.

قیمت تنها ۲۹٫۰۰۰ هزار تومان

آموزش جامع اتوکد سه بعدی-۳d Auto cad.آموزش جامع اتوکد سه بعدی.دانلود آموزش اتوکد ۳ بعدی.اموزش کامل اتوکد ۳ بعدی.جدیدترین اموزش اتوکد سه بعدی